Recyklobot potřebuje tvou pomoc!

Od té doby, co lidé zapomněli na recyklaci, mizí z našeho světa jedna krása za druhou. Není tady ani živáčka. Každou chvíli zakopnu o nějaký kabel a natluču si plech. S kamarády už se raději nepotkáváme, aby nás omylem nezasáhl padající dron. A proto teď potřebuji tvou pomoc. Úklid stojí hodně sil a práce, ale věřím, že společně to zvládneme. Pomoz mi zrecyklovat staré elektrospotřebiče a vrátit planetě Zemi život a radost.

Hra: Recykloboti zachraňují planetu

Svět je plný odpadků. Pohodlnost a lidská touha po nových věcech způsobila, že se lidé přestali starat o své okolí a přírodu. Na tebe čeká velký úkol - zachránit společně s dalšími recykloboty svět.

Spustit hru

Rychle do sběrného dvora!

Je opravdu nejvyšší čas vyhrnout si kovové rukávy a pustit se do úklidu. Určitě víš, že staré elektro patří do sběrného dvora nebo do speciálního kontejneru. Moje cesta k němu však vede přes pořádné odpadkové bludiště.
Pomoz mi najít pěšinku.

Otevřít bludiště

Vyřeš tajenku

Úklid planety je náročná záležitost a nezvládne ji jen tak někdo. Chce to chuť do práce a bystrou mysl. Naštěstí vím, že jsi chytrá hlavička a že mi dokážeš pomoct s každou zapeklitou otázkou. Pomůžeš mi rozlousknout tajenku?

Spustit křížovku

Vrať na Zemi barvy

Už si skoro nevzpomínám, jak to tu dřív vypadalo. Potřeboval bych pomoct připomenout, jaké to tu bylo a co jsem měl tak rád.
Pomoz mi vymalovat tuhle momentku z mého fotoalba!

Spustit omalovánku

Najdi 5 rozdílů

Kdo chce správně třídit odpad, měl by mít dobrý postřeh a umět odhalit každý detail. A proto si potřebuji potrénovat rozpoznávání maličkostí.
Pomoz mi najít 5 rozdílů na mé nové profilové fotce.

Spustit rozdíly

Společně jsme to zvládli! Díky tvé pomoci pro mě byl úklid planety legrace. Můj domov se opět zelená, slyším zpěv ptáků a společně s kamarády už plánujeme závody v odstrkávání dvířky. Moc ti děkuji.

A až budou příště rodiče řešit, kam se starým spotřebičem, vzpomeň si na mě a na naši katastrofu. Kdybychom věděli o chytré recyklaci dřív, nemuseli jsme místo hraní drhnout celou planetu.

Přihlaste se k odběru newsletteru!

Přihlásit se k newsletteru