zpět

  • Domácí spotřebiče
  • PC, TV a monitory

Nechte si odvézt staré elektro zdarma se službou BUĎ LÍNÝ

22. 3. 2021

Pokud máte doma léta nahromaděné staré elektrospotřebiče, protože otevírací dobu sběrného dvora prostě nestíháte nebo ho ve svém okolí ani nemáte, můžete zkusit využít službu společnosti REMA Systém - BUĎ LÍNÝ.Společnost REMA Systém provádí zdarma odvoz nepotřebných elektrospotřebičů přímo z domácností. Tato služba je pohodlnou alternativou k již vytvořenému systému sběrných míst.

Služba je zdarma a je určena pro všechny, kdo se chtějí ekologicky zbavit svých nepotřebných elektrozařízení (vše co funguje na elektrický proud, např. monitor, televize, pračka, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, sekačka, vrtačka, autobaterie, CD a DVD přehrávač), ale i baterií, zářivek, tonerů, CD a DVD medií. Službu odvozu může využívat široká veřejnost na území celé České republiky. Lidé přitom mají dvě možnosti, jak si nechat staré elektrospotřebiče odvézt.

Jak si mohu nechat elektro odvézt?
Využití služby je možné buď pomocí „BALÍKOVÉ PŘEPRAVY“, kde je nutné elektrozařízení dát do vlastní krabice a mít minimálně 10 kg.

Dále lze využít „SVOZU NAD 100 KG“, kde může být elektrozařízení nezabalené. 100 kg představuje například jedna pračka (cca 62 kg), jeden CRT monitor (cca 17 kg) a jedna starší televize (cca 25 kg).

Více informací o službě získáte také na www.budliny.cz nebo na bezplatné lince Chytré recyklace 800 976 679.

Objednat přepravu zdarma je možné zde.

Zdroj: REMA