zpět

  • PC, TV a monitory

BUĎ LÍNÝ a nech si odvézt staré elektro z domu

22. 3. 2021

Pokud máte doma léta nahromaděné staré elektrospotřebiče, protože otevírací dobu sběrného dvora prostě nestíháte nebo ho ve svém okolí ani nemáte, můžete zkusit využít službu společnosti REMA Systém - BUĎ LÍNÝ.Společnost REMA provádí zdarma odvoz nepotřebných elektrospotřebičů přímo z domácností. Tato služba je pohodlnou alternativou k již vytvořenému systému sběrných míst. Lidé přitom mají dvě možnosti, jak si nechat staré elektrospotřebiče odvézt. Služba je určena pro všechny, kdo se chtějí ekologicky zbavit svých nepotřebných elektrozařízení (vše co funguje na elektrický proud, např. monitor, televize, pračka, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, sekačka, vrtačka, autobaterie, CD a DVD přehrávač), ale i baterií, zářivek, tonerů, CD a DVD medií. Službu odvozu může využívat široká veřejnost na území celé České republiky.

Využití služby je možné buď pomocí „BALÍKOVÉ PŘEPRAVY“, kde je nutné elektrozařízení dát do vlastní krabice a mít minimálně 25 kg. Což je například jeden CRT monitor (cca 17 kg) a jedna větší tiskárna (cca 8 kg) nebo jedna starší televize (cca 25 kg).

Dále lze využít „SVOZU NAD 100 KG“, kde může být elektrozařízení nezabalené. 100 kg je například jedna pračka (cca 62 kg), jeden CRT monitor (cca 17 kg) a jedna starší televize (cca 25 kg).

Více informací o službě získáte také na www.budliny.cz nebo na lince Chytré recyklace 800 976 679

Objednat přepravu je možné ZDE